wtorek, 7 sierpnia 2012

BLS 7 motyl

Witam :)
 Dziś w BLS motyl.

     Dla odmiany dziś modelką została LIV Hayden. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

     Gdy wzięłam do ręki Dal, od razu wiedziałam, że to moje lalki będą (na pewno w liczbie mnogiej!!!) !!! I po chwili pomyślałam: a co z moimi nowiutkimi, jeszcze pachnącymi taśmami, LIV-kami...? Miałam już wtedy cztery. Uczesałam je, zabezpieczyłam i włożyłam do szuflady...aż do dziś. Wzięłam do ręki Hayden...i stwierdziłam, że mimo wszystko pozostaną one u mnie. Kiedy jeszcze nie miałam Dali-a aż tak dawno to wcale nie było, bo cała moja historia z lalkami jest przecież dosyć świeża-przechodziłam ogromną fascynację LIV-kami, zamówiłam wtedy u dobrego ducha z Kanady jakąś dowolną LIV-kę. Za dwa dni zadzwonił telefon i już myślałam, że nic z tego zamówienia nie będzie, bo uprzedziłam, że już zakończono produkcję tych lalek,...ale nagle okazało się, że do paczki lotniczej się nie zmieściły, bo jest ich...uwaga 5!!! Oszalałam z radości! No i w następnym tygodniu przyszły Dale..LIV-ki poszły w "odstawkę", ale nie na długo... Po dzisiejszym spotkaniu stwierdzam, że to są też bardzo ładne lalki i moja fascynacja nimi nie wygaśnie...Może nie mają one takiej artykulacji jak typowe lalki kolekcjonerskie, ale też mają w sobie to coś, co przyciąga na nie wzrok...

PS a zgadnijcie co to za dobry duch...?.... to mój teść! Nieźle co? Człowiek grubo po 70-tce, a angażuje się w takie zakupy.

A teraz już, zapowiadana wcześniej, Hayden:
6 komentarzy:

 1. Moja fascynacja plastikami, tez zaczela sie od Livek, tle, ze ja po kupnie pullipow sprzedalam je :-)

  Sliczne zdjecia Hayden.

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja, chyba nie będę w stanie ich sprzedać.. Zwłaszcza, że za jakieś 3 tyg przyplynie do mnie 5 kolejnych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. śiczna ta twoja Hayden!z motylkami nawet ładniejsza! mi się jeszcze marzy Liv Alexis z serii Slumber Party :) czekam na twoje kolejne lale!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej! Oprócz tego, że nowa Hayden będzie w stroju kapielowym, nic więcej o innych nie wiem. Jak przyjdą to oczywiście je przedstawię :)

   Usuń
 4. kochany człowiek z Twojego teścia!
  Hayden wygląda bardzo świeżo i dziewczęco otoczona przez te motyle! m

  OdpowiedzUsuń
 5. Motylki świetnie podkreślają jej delikatną urodę:)

  OdpowiedzUsuń