poniedziałek, 6 sierpnia 2012

BLS 6 kratka

Witam wszystkich po weekendzie :)

Dziękuję za odwiedzanie mojego bloga i zostawianie po sobie śladów w postaci komentarzy.

     Na przełomie sierpnia i września prawdopodobnie ogłoszę swoje pierwsze candy dla wszystkich osób obserwujących mojego bloga. Na razie zbieram gadżety... Ha ha... ;) Mam nadzieję, że się spodobają.

     Mam pytanie do osó, które są już dłużej w temacie lalek. Jakie są J-doll? Przypominają LIV? Jaką mają artykulację? Gdzieś w necie się natknęłam na nie ale nie miałam czasu na dłuższą lekturę. Może ma ktoś taką lalkę i mógłby pokazać na swoim blogu? Może dołączę jakąś do swojej wishlisty...
     Powinnam już chyba powoli nadać kierunek temu blogowi, mojej kolekcji lalek, zdecydować się na coś. Jeszcze chciałabym wypróbować "niefirmowe" ciałka małe i duże i wybrać coś z czym będzie mi się dobrze współpracowało - wielkość, artykulacja. Na razie przekieruję się chyba chwilowo (a może na dłużej) na minimalizm (Little Dal - na ciałku 11 cm i Little Pullip - jeszcze nie wiem na czym, bo wydaje mi się, że małe Pullipy mają chyba zbyt poważne twarze do dziecięcego ciałka i wyglądałyby groteskowo. Ale muszę to sprawdzić).

     A może ktoś wie, dlaczego pod ostatnimi zdjęciami w poście nie można już umieszczać tekstu? Coś mi się przestawiło i nie mogę tego naprawić :(

     Dziś kolejny dzień BLS. Tym razem - kratka.

...za kratkami...


...i w kratce2 komentarze:

  1. zdjęcie "za kratkami" jest genialne! bardzo fajnie to wymyśliłaś, i bez wątpienia nie pospolicie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam little pullipa na obitsu 21 cm i wtedy lalka ma idealne proporcje. Faktycznie moim zdaniem buzki little pulipow sa za powazne do obitsu 11cm.
    Little Dalom jak najbardziej pasuje 11 cm. Moja Lepupu przeszla wczoraj taka wlasnie transformacje i wyglada uroczo :-)

    OdpowiedzUsuń