niedziela, 6 stycznia 2013

Noworoczne postanowienia :) Chyba każdy z nas próbuje je sobie na początku roku postawić...gorzej jest z ich realizacją...niestety...

Moje lalkowe postanowienie na ten rok, to oczywiście powiększenie lalkowej rodzinki o nowe plasticzki, chciałabym też przywitać w gronie moich lalek jakąś żywiczkę...
Ale główne moje postanowienie to: "Mniej przypadkowości w zakupach lalkowych!"

Krótkie podsumowanie:
    W lipcu ubiegłego roku zaczęłam poważniej interesować się tematami lalkowymi. Zaczęłam od Moxie Girlz. Kupiłam sobie będąc przypadkowo w sklepie Alicję. Potem przechodziłam etap Livek, które nadal mnie zachwycają. Nie są to może Pullipy, ale mają coś w sobie co przyciąga wzrok i do tego nie są zbyt popularne. Następnie były trochę większych gabarytów Moxie Teenz:Melrose i Tristen. A potem się zaczęło na dobre. W pierwszym rzucie trafiły do mnie dwa Dale: DeLorean i Maretti oraz mały Dal Lepupu. Potem przywitaliśmy Pullip Merl i zaraz po niej żywiczkę PukiPuki Piki. Potem zza oceanu przybyła Pullip Pulliphine i rok zamknęła Pullip Alice du Jardin.
    Jak na pół roku zagłębienia się w lalkowy temat, uważam, że był to bardzo owocny okres. Przybyło do mnie kilka fajnych lalek, wirtualnie poznałam dużo fajnych "lalkowo zakręconych" osób i nauczyłam się lepiej ładować "swoje akumulatory"

    Dziś nie ma nowych zdjęć, bo poźno już jest, a obok mnie śpi moja najmłodsza, idealna laleczka i nie mogę już wyciągać kabli...

   Ale żeby nie było pusto to jedno zdjęcie Lisy (Alice du Jardin)

Tu miało być zdjęcie!!!! Ale coś się zablokowało!!!wrrr!!!

EDIT:

Czy może wiecie o co chodzi, jak nie mogę dodać zdjęć z dysku? Doprowadziło mnie to białej gorączki!!! Mogę dołączyć zdjęcia z rożnych źródeł ale nie z dysku!!! Co się stało??????!!!!!


Witam wszystkich nowych obserwujących :)

Dziękuję za miłe komentarze :)))4 komentarze:

 1. Dodało sie na parterze... Pisałaś z telefonu? Ja miałam taki problem na telefonie... Piękne podsu?owanko i zazdroszczę ślicznych laleczek!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękną kolekcję uzbierałaś! Gratuluję. Lalki to takie hobby, które zamiast się nudzić - wciąga coraz bardziej. Życzę owocnego następnego roku i jeszcze większej kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja kolekcja jest imponująca :-) gratuluje, życzę Ci aby ten nowy rok był jeszcze bardziej owocny w nowe panny :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak na tak krótki okres czasu to "przerobiłaś" bardzo dużo lalek.
  Szukam tylko tego Dala Lepupu bo sama mam i nie widzę ?
  Życzę powiększenia kolekcji w tym roku skoro masz takie plany :)
  Powodzenia i dzięki za odwiedziny u mnie :)

  OdpowiedzUsuń