sobota, 1 września 2012

Nowe panny i porządki, czyli lalki na sprzedaż

    
     Dziś rano kurier dostarczył paczkę z Kanady, na którą czekałam od 11 lipca. Bardzo czekałam...na 5 LIV-ek. (Pisałam już wcześniej o dobrym duchu z Kanady - chciał zrobić mi przyjemność) Zastanawiałam się z jakich serii będą, bo wiedziałam tylko, że Hayden będzie plażowiczką. O pozostałych nie wiedziałam nic. Najbardziej czekałam na Alexis (ma najlepszego designera ubrań), Katie i Danielę. Jakież było moje zdziwienie jak mąż wyjmował pudełka z paczki... Daniela, Alexis i Sophie w wersji SPA, z kolorowymi pasemkami włosów zmieniającymi kolor pod wpływem zimnej wody (Alexis opalona na murzynkę).... Hayden w wersji plażowej jest ok. A Katie...cała różowa.
 
 
wszystkie jeszcze w pudełkach

Dla niewtajemniczonych: od lewej Daniela, Sophie i Alexis. Nie twierdzę, że są...! tylko po prostu kompletnie nie w moim stylu.
Dlatego zrobiłam sobie hybrydkę. Danieli założyłam wig i piękną sukienkę Alexis i wyszła naprawdę ładna lalka :) zdecydowanie bardziej moja!!! A sukienka wykonana jest rewelacyjnie.

 
...I tak z pięciu lalek, na które czekałam prawie całe wakacje...mam jedną...no i drugą Hayden :)
 
 
A teraz druga sprawa - PORZĄDKI!
 
     Najwyższy już czas, żeby uporządkować swoją kolekcję lalek. Jakiś czas temu kupiłam na aukcji kilka lalek, które teraz postanowiłam sprzedać lub zamienić na jedną Monsterkę - Ghoulię. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem lub wymianą - proszę o kontakt :)
 
 
Zdjęcie pochodzi z aukcji.
 
     Brak blondynki (trzeciej od prawej). Część lalek będzie w prezentowanych ubrankach i butach. Do tego są jeszcze dołączone różne drobiazgi tj. torebki. Wszystkie lalki przeszły SPA włosów :)

7 komentarzy:

 1. śliczniutka Ci ta Daniela wyszła!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Daniela jest śliczna poz zmianach.
  Chyba 3 od prawej to blondynka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie Livki z pasemkami też nie bardzo się widzą... Wolę serię It's My Naturę, gdzie dziewczęta są naturalne, a ubranka mają naprawdę świetne :)
  A Twoim wystarczy jedynie zmienić peruki, by były całkiem inne. Może nawet pokusisz się o zmianę położenia oczek? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Boję się otworzyć główkę, bo nie wiem co jest w środku i czy sobie poradzę z tymi oczami...

  OdpowiedzUsuń